Siparişinizi takip etmek için lütfen aşağıdaki kutuya sipariş numaranızı girin ve Takip Et butonuna tıklayın. Size gönderilen sipariş onay e-postasında sipariş numaranızı bulabilirsiniz.

Kargo Neden Ücretli?

KursunKristal.com olarak neden ücretsiz kargo uygulamasında bulunmuyoruz?

Ücretsiz kargo uygulaması yapan çoğu firmalar, kargo ücretini kendi ödeyip malzemenizi size göndermez. Kargo ücreti almış olduğunuz ürünün fiyatının içine dahil edilmiştir ve bu şekilde sizden tahsil edilir. Böylece bir kargo ücreti ödememiş olduğunuzu düşünebilirsiniz; Ancak aslında ürün fiyatı olarak gördüğünüz rakam içerisinde kargo ücretini de ödemiş bulunursunuz. Örneğin bir ürünün fiyatı 100 TL + kargo ücreti ise bu fiyat 110 TL’ye yükseltilerek ücretsiz kargo uygulanır. Ancak bu durumda bu üründen birden fazla sipariş ettiğinizde, Örneğin 2 adet siparişiniz varsa 2 kere , 3 adet siparişiniz varsa  3kere kargo ücreti ödemiş olursunuz.

Bu nedenle ücretsiz kargo uygulamamız yoktur.

Mng Kargo Desi Ücretimiz 15 ile 20 tl arasında değişmektedir
tüm ürünleriniz tek pakette göndermeye çalışmaktayız
ürünlerden 1 adet almak yerine aynı üründen çok miktarda aldığınızda iç içe geçerek hem kırılma riski önüne geçmiş olunur hemde çok üründe kargo ücreti daha uyguna gelmiş olmaktadır ….

Firmamız Gazi Kuluçka Firması İle Ortak Gönderim Yapmaktadır Aynı Fiyat Tarifesi Uygulanmaktadır


Paketlere Ek Olarak Mesaj İşlem Ücreti Yansıyabilmektedir Müşteriye Ürün Yola Çıktığını Ve Şubesine Vardığını Bildirme Amacıyla Sms Ücreti 0,50 & 1,00 Arasında Değişmektedir.

Çalıştığımız Kargo Firmaları Ve Bilgileri

Sürat Kargo Ve Mng Kargo – Gaziantep – Akyol Şube İle Çalışmaktayız

Kargo Firması Konumu Ve İletişim Bilgileri Altta Verilmiştir 

Telefon:  (0342) 231 51 02

Firma Yetkilisi : Fatma Hanım

Kargo Çıkışı Yapan : Ülkü Hanım

Kargo Son Çıkış Saati : 15:00

Telefon:  (0342) 231 06 70

Firma Yetkilisi : Erdal Bey

Kargo Çıkışı Yapan : Deniz Hanım

Kargo Son Çıkış Saati : 17:00