GARANTİ KOŞULLARI :

Tüm ürünler aksi belirtilmediği sürece, üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizayn / kutu veya ambalajının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

ÜRÜN İADE KOŞULLARI :

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde, teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde destek sayfamızdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu işlemleri takiben, kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen üründeki hata müşteri kullanımından kaynaklı ise veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmamaktadır. Ürün iadesi ve değişim şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

ÜRÜN TESLİM ALMADIĞINIZ TAKTİRDE:

Sitemiz üzerinden ürün aldığınızda kargo ücreti alıcı ödemeli olmaktadır. Aldığınız üründen oluşabilecek kargo ücreti alıcıya aittir. Almadığınız Geri gönderdiğiniz kargo nun ücreti gidiş dönüş olarak firmamıza yansımakta. Bu ücreti alıcıdan kaynaklı Ödediğimizde Kalan Tutar Ne İse Tarafınıza İade Edilecektir. Ödeme Yaparken Sözleşmeyi Onayladığınız İçin Ve Kargonuzu Almadığınız İçin Sorumluluk Size Aittir.
Bu Sebebinden Siparişten sonra kargonuzu takip ederek Kargo Teslim Adresinde olmadığınızda 2 iş günü içerisinde şubeden almanız gerekmektedir..