Kurşun Kristal , Gaziantep Bölgesinde yüksek teknolojiye sahip makinalar kullanarak porselen, cam, seramik, metal, plastik yüzeyler üzerine logo, resim ve her türlü kalıcı baskı yapmak üzere 1995 yılının Kasım ayında faaliyete başlamıştır.

Firmamız porselen ve cam baskısı yapabilme teknik alt yapısına sahip olup, kendi kategorisinde Türkiye’nin köklü tesislerinden birisidir.

Misyonumuz

Firmamız fiber lazer markalama (metal ve bazı yüzeyler), serigrafi baskı tekniklerini kullanarak her türlü metal, ahşap ve plastik yüzeyli ürünlere silinmez kalıcı ve hassas lazer baskı, logo, desen ve numaralandırma, barkodlama, damla etiket, promosyon ve promosyon baskıları konusunda kesintisiz ve kaliteli hizmet vermektedir.

Aynı zamanda porselen, cam ve seramik yüzeyler üzerine kalıcı renkli logo, kalıcı renkli baskı yapmaktadır. Porselen ve cam alanındaki ürünleri en kaliteli ve en ekonomik şekilde sunma politikası ile yurtiçindeki ve yurtdışındaki müşteri tabanına ulaştırmaktır.

En mükemmel uygulama ve %100 müşteri memnuniyetine yönelik satış sonrası hizmetlerin bütününden oluşan kalite anlayışımızı reklam sektöründe çok geniş bir ürün yelpazesinde sürdürülmektedir.

“Öncelikli İlkemiz En İyisini Yapmak!”

Vizyonumuz

Baskılı/baskısız porselen ve cam ürünler alanında dünya çapındaki pazarlara hizmet sunmak ve çalışma yaptığımız alanlarda bir marka olarak, önemli yenilik ve değişikliklere imza atmak ve kişi ve kurumların reklam sektöründe ihtiyaç duyduğu tüm bigileri teknik detayları sunarak ve uygulayarak hızla gelişen güvenilir bir firma olmaktır.

Fatura Bilgileri

Ünvan: Ömer Kurşun

Adres: Mimar Sinan, N0: 69, 77. Cd., 27070 Şahinbey/Gaziantep

Vergi Dairesi: Şahinbey

Vergi No: 35401455074

Hesap Bilgilerimiz İçin Buraya Tıklayınız